Депутати чекатимуть підприємців на базі «Арабатська Стрілка» 11 травня

У середу, 11 травня, робоча група, яка була створена відповідно до розпорядження голови облради Андрія Путілова для того, щоб надати пропозиції щодо підвищення ефективності діяльності комунального підприємства «Арабатська Стрілка», працюватиме з підприємцями безпосередньо на базі відпочинку.
«Це обласне підприємство, яке повинно ефективно працювати на громаду, – переконаний Андрій Путілов. – Рішення щодо його подальшого розвитку повинні приймати депутати, а не одноосібно голова облради».
Рішення при виїзд у Генічеський район робоча група прийняла під час свого засідання 5 травня. У її роботі взяла участь заступник голови облради Оксана Рукавішнікова, керівник Агенції розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області Ірина Литвинова та підприємці, що провадять на території бази підприємницьку діяльність.
Під час обговорення депутати акцентували увагу на те, що часу обмаль – треба входити в курортний сезон. Тому вже 11 травня на місці працюватимуть з підприємцями щодо співпраці та укладення угод.
Депутати визначились з кандидатурою, яку вони рекомендують на посаду нового в.о. керівника бази – адже Сергій Гріненко, який був призначений ще колишнім керівництвом облради, написав заяву про звільнення за власним бажанням. Робоча група заслухала кандидатів, які виявили бажання очолити комунальне підприємство, і рекомендувала на посаду виконуючого обов’язки Олександра Парицького.
Також Оксана Рукавішнікова відзначила, що можна звернутися до Агенції розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області з тим, що вона відпрацювала систему контролю за діяльністю підприємства.
Коментар за результатами роботи депутата обласної ради Віктора Деркача, який очолює робочу групу.
«Попрацювали досить плідно майже 5 годин. Досягли компромісу майже у всіх питаннях. Ми знайшли сьогодні з підприємцями компромісу, у нас є спільне бачення, як ми можемо відпрацювати цей рік, яким чином база буде розвиватися – з врахуванням інтересів і КП, і власників об’єктів, які знаходяться на її території», – каже Віктор Деркач.
«Прийнято рішення, що 11 травня робоча група знову виїжджає на «Арабатську Стрілку» і зустрічається з кожним персонально підприємцем. До цього вже була проведена значна робота – ми поспілкувалися майже з 50% підприємців. Ми відпрацьовуємо форму договору, яка буде підписуватися з цими підприємцями – це буде спільне використання об’єкту чи надання тих чи інших послуг. Щоб це було вигідно і підприємцям, і щоб база могла вижити і дати прибуток обласному бюджету», – каже керівник робочої групи.
«Ми запрошуємо всіх, хто провадить свою діяльність або має такий намір. Ми запропонуємо всі об’єкти, які зможемо надати в користування підприємцям», – каже депутат облради.
«У кого є можливість надавати послуги – і масажиста, і перукаря, і майданчик дитячий поставити – нехай приїздять, ми знайдемо вільне місце і запропонуємо нормальні ціни», – відзначив Віктор Деркач.
«Також сьогодні є 111 будиночків, які належить КП – вони знаходяться у різному стані. Зараз ми прийняли рішення, що, швидше за все, деяку частину буде здавати сама база, а більшу частину, все-таки, ми маємо намір здати підприємцям – тому що вони більш мобільні і вже цьогоріч зможуть підготувати їх до сезону і наповнити їх відвідувачами», – розповів керівник робочої групи.
«Керівник бази написав заяву про звільнення за власним бажанням», – розповів В.Деркач. «Сьогодні виконуючий обов’язки на базі – заступник. Ситуація досить складна, і тому залишати підприємство без керівника, ми вважаємо, буде неправильно. І ми сьогодні знайшли три людини, які могли претендувати на цю посаду – тимчасово виконуючого обов’язки. Їх всіх вислухали і прийняли рішення, що на сьогоднішній час є найбільш оптимальною кандидатурою, кого ми будемо рекомендувати на посаду в.о. керівника «Арабатської Стрілки» – Олександр Васильович Парицький», – повідомив голова робочої групи.
«Але ми будемо звертатися до постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності, архітектури, будівництва та транспорту з проханням призначити конкурс на посаду керівника закладу з тим, щоб провести його в кінці серпня на початку вересня», – повідомив Віктор Деркач.
Також Віктор Деркач прокоментував питання щодо співпраці зі Щасливцевською сільською радою – сільській раді запропоновано розділити витрати, пов’язані, зокрема, з дотриманням санітарно-гігієнічних норм, дезінсекції, дератизації пляжної території. Таке рішення було прийняте за результатами виїзного засідання робочої групи та фахівців Агенції розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області у Генічеський район 27 квітня. Тоді розглянули звернення місцевих мешканців щодо безкоштовного відвідування пляжу.
«Мова не йде про плату за прохід через територію бази до узбережжя, а про послуги, які ми надаємо», – розповів голова робочої групи.

Share Button