Депутати міськради частково затвердили зміни до міського бюджету на 2017 рік

Депутати Херсонської міської ради частково затвердили зміни до міського бюджету на 2017 рік.

Зокрема, за рахунок вільного залишку дохідної частини бюджету 30 млн 7 тис. 775 грн виділено на утримання закладів охорони здоров’я.

5 млн грн виділено на збільшення субвенції обласному бюджету на обслуговування населення, прикріпленого до КЗ «Обласна лікарня відновного лікування» Херсонської обласної ради.

826 тис 680 грн виділено управлінню транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку: 526 тис 680 грн — на фінансову підтримку КП «Херсонкомунтранссервіс» у міжнавігаційний період, 300 тис грн — збільшення видатків на КП «Міське дорожнє управління» та КП «Дорожник».

9 млн 79 тис 574 грн виділили на соціальну сферу, зокрема на надання адресної грошової допомоги (3,9 млн грн), придбання подарунків до свят окремим пільговим категоріям дітей ( 28, 466 тис грн), надання пільг із оплати житлово-комунальних послуг (4 млн 889 тис 939 грн), забезпечення харчування малозабезпечених верств населення (200 тис грн).

Окрім того, 15 тис грн на оздоровлення дітей у пришкільному таборі при ЗНЗ №17 виділено за рахунок іншої субвенції з бюджету Степанівської сільради.

15 тис грн виділено на харчування пільгових категорій учнів ДНЗ Білозерське професійне училище №6 за рахунок іншої субвенції з бюджету Білозерської райради.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *