Депутати міськради хочуть відправити у відставку голову бюджетної комісії

Відповідним проектом рішення сесії Херсонської міської ради депутатм пропонується розглянути питання висловлення недовіри депутатові Дмитрієву А.М., як голові постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

У провину Дмитрієву ставлять, як зазначено у проекті рішення, низький рівень створення сприятливих умов зовнішньоекономічним зв’язкам підприємств, установ та організацій, інвестиційній діяльності на території міста, створенню спільних з іноземними партнерами підприємств виробничої і соціальної інфраструктури та інших об’єктів, залученню інвестицій для створення робочих місць, а також забезпечення дерегуляції та спрощення процедур економічної діяльності.

Хто є ініціатором цього рішення у проекті не зазначено, але нагадаємо, що представник фракції «Самопоміч» є опонентом міського голови Миколаенко В.В. та має конфлікт із членами своє їж фракції у міськраді. Так що не виключено те, що ініціатором відставки є хтось із однопартійців Андрія Дмитрієва і дуже вирогідно те, що більшість фракції підтримає його відставку.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *