Депутати міськради ініціювали звільнення керівника Херсонської ТЕЦ

Депутати міської ради проголосували за звернення Херсонської міської ради до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України про усунення з посади голови правління ПАТ «Херсонська ТЕЦ» Педченка Б.А.»

«Не зважаючи на те, що з 17 жовтня 2016 року у Херсоні розпочато опалювальний період, на сьогодні ПАТ «Херсонська ТЕЦ» не закінчені ремонтні роботи на магістральних та внутрішньоквартальних теплових мережах та досі не вирішено питання із газотранспортною організацією ПАТ «Херсонгаз»… Головою правління не вживається жодних дієвих заходів із виправлення ситуації», — йдеться у тексті звернення.

У зв’язку із вищезазначеним, депутати міськради звертаються до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика із проханням сприяти вирішенню питання усунення з посади Богдана Педченка.

За прийняття звернення проголосували 32 депутати.

«Про підготовку до опалювального періоду керівник «ТЕЦ» мав подбати ще влітку. Цього зроблено не було», — прокоментував Володимир Миколаєнко, та додав, що місто ні в якому разі не має бути заручником конфлікту між ПАТ «ТЕЦ» та ПАТ «Херсонгаз».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *