Депутати облради готують підґрунтя для федералізації?

Херсонський журналіст Тарас Бузак прокоментував на своїй сторінці у соціальній мережі рішення “спортивної” депутатської комісії В. Шадріна про ії ініціативу відмовити у фінансуванні у сфері освіти, фізичної культури та спорту:

” Депутати облради бажають відмовитися від держави чи готують підґрунтя для федералізації?

Вірніше сказати не сама облрада, як орган місцевого самоврядування, і не всі депутати, а деякі представники неприродної більшості. Вони прямо заявляють у своїх зверненнях до органів державної влади.
Депутати облради готують підґрунтя для федералізації?

Не будете робити так як ми хочемо, то ми не будемо фінансувати функції держави – спорт,освіта, культура таке інше. Заморозимо, та не будемо фінансувати спортивні програми та таке інше… Від державної освітньої субвенції (що на зарплатню вчителям іде) вони теж відмовляються?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “КТО НА ХЕРСОНЩИНЕ ПРОВОДИТ ПОЛИТИКУ РОССИИ”

Дивує, але висновки та рекомендації постійних депутатських комісій є обов’язковими для розгляду органом місцевого самоврядування відповідного рівня, установами, організаціями та таке інше. Але не органами державної влади. Хоча це не хвилює депутатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “МАНГЕР САБОТИРУЕТ РЕФОРМЫ”

Ваші висновки та рекомендації мають хоч якесь значення для голови облради його заступників, голови бюджетної комісії (який гроші громади задурно отримує) ну для ради в цілому якесь.. З чого ви взяли, що органи державної влади вам щось винні? Вони державна влада, а ви органи місцевого самоврядування. Не плутайте! ОДА/РДА виконують 70% державної політики і 30 делегованих повноважень.

Зрозумійте нарешті. Висновки, рекомендації депутатські комісії – це ні про що, так думка групи депутатів, не більше, не менше.. Так її розгляну ти можна, але просто розглянути… (побалакати, обговорити) Це норма закону! А ось погрози призупинити фінансування освіти, культури, спорту – це дещо інше…

Просто цікаво, чекаю, коли вони відмовляться фінансувати спорт, освіту, культуру в області…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “БАТЬКИВЩИНА ПРОПОНУЄ ПРИХОВАНУ ФЕДЕРАЛІЗАЦІЮ”

Також цікаво, вони дійсно хочу відмовитись від держави, від державних коштів чи виключно від державної влади? Вони хочуть перебрати всі ці функції на себе? Створити таку собі автономію? Чи впевнено крокують до федералізації? Біжать до неї, запрошують її? Це як в пісні Сектора газа: Наплєвать на завод, тфу и на закон”.

 

Share Button