Депутати облради хочуть послухати директора Департамента соцзахисту ХОДА

Депутати Херсонської обласної ради вирішили заслухати директора Департаменту соціального захисту населення ОДА для того, щоб з’ясувати, який  реальний рівень соціальної напруги існує в регіоні через підвищення житлово-комунальних тарифів для населення.

Відповідну пропозицію по даному питанню, з якою виступила заступник голови обласної ради Оксана Рукавішнікова, депутати підтримали 27 вересня на другому пленарному засіданні VII сесії обласної ради.

“Зараз  підвищуються тарифи на житлово-комунальні послуги, і я думаю, що це хвилює усіх депутатів нашої ради. Тому  хочу запропонувати на наступному засіданні сесії включити до порядку денного питання звітування чи заслуховування директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щодо призначення, надання субсидій нашому населенню. Щоб у нас була інформація, яка соціальна напруга існує насправді, і щоб ми висловили свої пропозиції, зауваження до роботи Департаменту соціального захисту”, – сказала Рукавішнікова.

Із 52-х депутатів, присутніх на сесії, 43 депутати проголосували за те, щоб заслухати на черговій сесії обласної ради директора Департаменту соціального захисту населення ОДА щодо стану призначення та виплати житлових субсидій в області.

ХОДА має забезпечити підготовку матеріалів із зазначеного питання до 10 жовтня 2016 року. Контроль за виконанням цього рішення покладено на постійну комісію облради з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці.

Share Button