Депутати облради розповіли про свої здобутки

День місцевого самоврядування, 7 грудня, депутати облради команди «Солідарність» відзначили не в теплих кабінетах, а з громадою, в обговоренні досягнень та потреб жителів області і в конкретних справах для покращення життя херсонців.

Про те, як пройшов цей день для деяких депутатів обласної ради, розповіла Марина Чернишова, голова депутатської фракції політичної партії «Блок Петра Порошенка», повідомляє Таврія24.

«Що для депутатів обласної ради означає слово патріот рідного краю? Я можу відповісти судячи зі справ, а не балачок. Сьогодні депутати команди Солідарність саме так відзначали День місцевого самоврядування», – написала Чернишова у Facebook.

«Ігор Йосипенко – депутат, що закоханий у культурну велич, мальовничу красу та людську доброту Бериславського району, спільно побудував надбрамну капличку та організував посвяту культурної спадщини українського козацтва на Камянській Січі. Унікальне історичне місце!

Юрій Рожков – депутат, мета роботи якого направлена на допомогу людям, щоб життя херсонців зробити більш комфортним. Спільно з благодійними організаціями подарував інвалідні візки та обладнання для херсонців з обмеженими можливостями.

Депутати облради розповіли про свої здобутки

Дмитро Бутрій – депутат, який турбується за розбудову інфраструктури сільського населення області, організував зустріч у новоствореній Кочубеївській об’єднаній громаді, щоб спільно поділитися досягненнями та передати досвід іншим громадам, які йдуть на об’єднання.

Депутати облради розповіли про свої здобутки

Відкрили новостворений пункт первинної медичної допомоги», – зазначила Марина Чернишова і подякувала всім, хто долучився, за підтримку і допомогу.

Депутати облради розповіли про свої здобутки

Share Button