Депутати розглянули звернення щодо придбання GPS-навігаторів

Депутати постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності, архітектури, будівництва та транспорту розглянули звернення комунального підприємства «Енергосервісна компанія» Херсонської обласної ради щодо придбання GPS-навігаторів для транспортних засобів підприємств спільної власності територіальних громад області та обладнання робочого місця для контролю та моніторингу цих систем.
«На комунальних підприємствах близько 560 одиниць різного транспорту: трактори, легкові та вантажні машини. Але ми не завжди знаємо, чи їздять ці машини, яка кількість палива витрачається та наскільки ефективно вони використовуються. Можливо, є вантажні бензинові машини, на яких треба було давно замінити двигуни на дизельні для економії палива», — відзначив Юрій Рожков.
«Зважаючи на це, депутати прийняли рішення, що транспортні засоби треба оснащувати системою GPS для того, щоб контролювати, яка кількість палива витрачається, який кілометраж подолав автомобіль і чи ефективно використовується транспорт», — відзначив Юрій Рожков. Голова профільної комісії нагадав, що для встановлення системи GPS з обласного бюджету було виділено 300 тисяч гривень. Попередньо порахували, що цих коштів вистачить для встановлення системи GPS на близько 100 транспортних засобів комунальних підприємств.
Буде визначено, які автомобілі постійно задіяні у роботі, щоб на них можна було встановити систему GPS і контролювати даний транспорт.
Також Юрій Рожков відзначив, що є комунальні підприємства, які потребують транспорту, а є ті у яких 20 одиниць транспорту, але використовуються у роботі лише 10. «Тому треба визначити ефективність їх використання і передати транспорт на ті підприємства, які потребують цього», — зауважив голова профільної комісії Юрій Рожков.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *