Депутатів облради просять з’ясували ситуацію, що склалася в «Палац молоді та студентів»

Під час засідання засіданні постійної комісії з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту обласної ради начальник Управлыння культури ХОДА Світлана Думинська поінформувала депутатів про ситуацію щодо комунального закладу «Палац молоді і студентів» обласної ради.

Нагадаємо, на минулій сесії обласної ради депутати не підтримали реорганізацію КЗ «Палац молоді та студентів» в комунальну установу «Молодіжний культурний центр» — у виступах депутатів прозвучало побажання, щоб профільне управління підготувало концепцію реформування закладу.

За словами Світлани Думинської, дуже важливо, щоб в концепції була врахована позиція, бачення трудового колективу комунального закладу. Наразі від керівництва КЗ «Палац молоді і студентів» пропозицій не надходило, повідомила С.Думинська членам постійної комісії обласної ради.
Також вона поінформувала, що в Палаці молоді та студентів так і не встановлено апаратуру, яка була закуплена у 2015 році.

«Практично 3 млн гривень було виділено депутатами облради на встановлення котельні, крісел, і зараз стоїть на пів мільйона апаратура, яка закуплена була у 2015 році і вона не встановлюється на сцену. Перший раз термін був поставлений 9 березня – на День Шевченка та апаратуру не встановили», — розповіла вона депутатам облради.

З огляду на це, С.Думинська відзначила, що проситиме створити депутатську комісію для того, щоб депутати з’ясували ситуацію, що склалася в комунальному закладі «Палац молоді та студентів».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *