Депутатська комісія перевірить ХАНО

Депутати облради підтримали одне з питань, яке розглянули сьогодні, 10 листопада, на ХV сесії обласної ради VII скликання – створення тимчасової контрольної комісії з вивчення ситуації, що склалася в комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.

За словами в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Дмитра Бутрія до постійної мандатної комісії надійшов лист від групи науково-педагогічних працівників, заслужених викладачів України вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти», де вони звертаються з проханням втрутитися у ситуацію, що склалася, з метою з’ясування правомірності дій керівника академії.

Депутатська комісія перевірить ХАНО«Незабаром відбудуться вибори на посаду ректора академії. Депутати вирішили створити тимчасову комісію та перевірити дотримання законності та принципу рівних умов при проведенні конкурсу. Також з’ясувати на яких підставах звільняють професорів, докторів наук, вчених та чому у них відібрали право відкрито висловлювати свою позицію», – прокоментував Дмитро Бутрій.

Депутатська комісія перевірить ХАНО

До персонального складу комісії входитимуть депутати обласної ради VII скликання. Крім того, до роботи комісії у разі необхідності залучать працівників апарату облради, облдержадміністрації та її структурних підрозділів, працівників Головного управління Держпраці, спеціалістів, експертів та інших осіб.

Так, комісія у місячних термін здійснюватиме контроль за дотриманням керівником академії її статуту.

За результатами проведеної роботи комісією буде подано звіт та пропозиції, які будуть винесені на розгляд обласної ради.

Share Button