Держпродспоживслужби в Херсонській області займається марнотратством за кошти громади

Однією із сфер, яку минулого року охопило реформування була галузь санітарної медицини, ветеринарної та захисту прав споживачів. Реформування це вилилося в об’єднання колишніх служб цієї галузі в єдиний державний орган регулювання – було утворено Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів — Держпродспоживслужба із головними управліннями на місцях.

Ще однім наслідком так званої реформи стало питання фінансування цієї структури і крім іншого було вирішено, що Херсонська обласна рада виділить ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області на фінансування ветеринарних лікарень і лабораторій близько 20 мільйонів гривен.

Але, як виявилось із публікації депутата Херсонської обласної ради Олександра Шумея на його сторінці у соціальній мережі, якого ми до речі неодноразово критикували, але тут з ним повністю згодні, в пріоритеті у ветеринарних чиновників області на чолі із Наталією Асатуровою не боротьба за здорове, безпечне та якісне харчування, а більш приземлені інтереси:

«Приїздила мама з села, говорить селяни налякані загрозою пташиного грипу та африканської чуми свиней у домогосподарствах. Інформації та роз’яснень нуль, а люди згадують подібний ажіотаж в 90-ті, коли через туберкульоз ВРХ масово вирізали і вивезли дійні стада корів з МТФ.

Це я до того, що при прийнятті обласного бюджету депутати виділили близько 20 млн. на фінансування ветеринарних лікарень і лабораторій, бо не фінансуються з державного бюджету вже 2 роки. Ніби нормально, новостворена ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області не фінансує ці установи, але здійснює координацію та державний нагляд з питань ветеринарної медицини. На тлі останніх спалахів АЧС в області, навіть на сльозу пробиває, як бідні скруктури з хронічним недофінансуванням будуть вживати заходів реагування та інформування населення.
Але подивившись улюблені передноворічні видатки ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, мене самого вхопила нежить.
ПОЯСНІТЬ НАВІЩО:
— лише за 26 грудня до ТОВ «Автопланета плюс» перераховано 56 701,6 грн. І це не обслуговування службового автопарку, а для одного авто: на придбання автодисків за 29 000 грн., відеореєстратора і навігатора за 10 584 грн. та інше.
— на захід в готелі Фрегат 26 грудня за який, крім оренди приміщення в 7 000грн., сплачено за харчування у розмірі 27 600 грн.
— двічі сплачено 26 і 29 грудня, за сумку для документів вартістю 14 926 грн.
— незабагато питної води вам 26 грудня на 12 000 грн.? Пийте з-під крану, бо санітарні норми ваша парафія.
І це лише незначна частина видатків 4-х днів».

А приєднані скрін-шоти платіжок красномовно говорять про майже приступне марнотратство ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області коштів громади, т.т. наших з Вами коштів.

Фото Олександра Шумея.

Фото Олександра Шумея.

Фото Олександра Шумея.

Фото Олександра Шумея.

Фото Олександра Шумея.

Фото Олександра Шумея.

Фото Олександра Шумея.

Фото Олександра Шумея.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *