Держслужбовці готуються запровадити європейське врядування на Херсонщині

Чотири представники Херсонської обласної державної адміністрації пройшли конкурсний відбір для навчання з 16 жовтня по 19 листопада 2016 року доброму урядуванню в Німеччині в м. Берліні. Ініціатором навчання та відбору виступила Німецько-українська Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі (AGREE).

Вона була заснована у 2014 році за ініціативою Міністерства закордонних справ Німеччини. З часу її заснування було успішно проведено 15 курсів і заплановано провести ще 9 у 2016 році.

Це вже сьомий в цьому році семінар для держслужбовців з України, який вони пройдуть в Європейській Академії Берліну.

На сьогодні делегація у складі 12 держслужбовців, рівня начальників департаментів, управлінь та відділів, їх заступників з південних областей України – Херсонської, Миколаївської та Одеської навчається європейським стандартам державного урядування.

За метою проекту „Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі“ (AGREE), це сприятиме обміну новітнім досвідом та підтримці України в траснформаційних процесах на шляху до інтеграції в Європейську Спільноту.

Завдяки даному курсу учасники зможуть налагодити контакти з німецькими адміністраціями та державними органами і впровадити отриманий досвід доброго урядування на своїй посаді.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *