Децентралізація Херсонщини успішно продовжується

Нинішній рік на Херсонщині видався плідним на створення об’єднаних територіальних громад, повідомляє інтернет видання «ПІК».

23 липня свій перший день народження — річницю з дня заснування відзначає Кочубеївська ОТГ. Вийшли на фінішну пряму — отримали позитивні висновки облдержадміністрації щодо відповідності власних рішень про об’єднання Конституції та законам України Музиківська громада Білозерського району, Рубанівська — Великолепетиського, Христівська та Асканія-Нова Чаплинського району.

А 13 липня розпорядженням №509 голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва затверджено позитивні висновки щодо відповідності прийнятих рішень про об’єднання в Каланчацьку територіальну громаду.

Не виключено, що впродовж найближчих двох місяців завершать процедуру об’єднання ще кілька громад — Чулаківська та Бехтерська Голопристанського району, Скадовська Скадовського району, Тавричанська та Любимівська — Каховського, Присиваська — Чаплинського, Агайманська — Іванівського, Борозенська — Великоолександрівського району, Архангельська та Високопільська — Високопільського району.

Більшість громад, які активно обговорюють процес об’єднання, потребують консультацій та методичної допомоги фахівців з місцевого самоврядування, бюджетних та юридичних питань. Тож саме через ці громади найближчим часом пройде оголошений «Децентралізаційний марафон» на Херсонщині.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *