Дітей запрошують взяти участь у конкурсі «Місцеве самоврядування – це ми!»

П’ять років тому оргкомітет Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» спільно з Радою Європи заснували спеціальну номінацію «Місцеве самоврядування – це ми!».

У кожній програмі, що надійшли на конкурс, міститься безліч ідей: як покращити шкільне життя, прикрасити рідне село чи місто, зробити його охайнішим тощо.
Нині можливість відвідати Штаб-квартиру Ради Європи (м. Страсбург, Франція), ознайомитись з діяльністю цієї поважної міжурядової організації та взяти участь у її заходах, поспілкуватись з молоддю інших країн у 2016 році отримають не лише автори роботи-переможця, а й автори робіт, що посядуть 2 та 3 місця.


1 Місце – Диплом, Кубок, запрошення 4 авторів роботи-переможця до Штаб-квартири Ради Європи
2 Місце – Диплом, запрошення 3 авторів роботи до Штаб-квартири Ради Європи
3 Місце – Диплом, запрошення 2 авторів роботи до Штаб-квартири Ради Європи


Крім того, у 2016 року у номінації «Місцеве самоврядування — це ми!» запроваджено додаткову почесну нагороду — Приз глядацьких симпатій, студія-володар якого отримає електронні гаджети з логотипом Ради Європи.


Усі фіналісти також будуть запрошені до Києва на церемонію нагородження переможців щорічного національного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2016 року.


Обов’язкова умова для участі у номінації «Місцеве самоврядування – це ми!» — виконання конкурсної роботи авторами шкільного віку, дитячою студією, гуртком тощо або у співпраці з ними.


Розкажіть у своїх роботах про місцеве самоврядування у вашій громаді


Термін приймання заявок – до 30 червня 2016 року.
Деталі на //fest.dytiatko.org.ua/

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *