Діти учасників АТО відвідають «Зелені хутори Таврії»

Сьогодні, 1 червня, з нагоди Всесвітнього Дня дитини, хлопчиків і дівчаток з родин бійців АТО, відправили на екскурсію до туристичного комплексу «Зелені хутори Таврії». На екскурсію діти поїхали з мамами, бабусями — всього 45 чоловік (14 родин).

Як зазначила керівник комунального підприємства «Оберіг» Вікторія Вагнєр, яке опікується сім’ями бійців АТО, це вже стало традицією, з нагоди Дня дитини, відправляти дітей учасників АТО на екскурсії та відпочинок.

«Цього року ми вирішили відправити діток на екскурсію на «Зелені хутори Таврії». Адже там, як нам розповіли, є безліч цікавих майстер-класів, гарна природа. Сподіваюсь їм сподобається», — каже Вікторія Вагнєр.

Голова обласної ради Андрій Путілов, який став ініціатором поїздки, наголосив на тому, що першочерговим для нього є турбота про дітей та сім’ї загиблих бійців АТО та родини військових, які несуть службу на Сході України. Крім того, він подякував Вікторії Вагнєр за її роботу направлену на налагодження комунікацій з такими родинами і турботу про них.

«Вітаю вас з Всесвітнім Днем дитини, бажаю вам провести гарно цей день. Відпочивайте та набирайтесь сил», — звернувся до дітей Андрій Путілов.

Також Андрій Путілов розповів про соціальні проекти, над якими працюють обласна рада та КП «Оберіг».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *