«Дні здоров’я» для учасників АТО

З метою позачергового медичного забезпечення, проведення профілактичних медичних оглядів, виявлення гострих та хронічних захворювань, диспансеризації учасників АТО та подальшого лікування Міністерство охорони здоров’я спільно з Центрами допомоги учасникам АТО ініціює проведення з 23 травня по 23 червня 2016 року місячника «Дні здоров’я».

В рамках «Днів здоров’я» буде проведено профілактичні огляди учасників антитерористичної операції (у тому числі на дому осіб з обмеженими можливостями), демобілізованих військовослужбовців, які приймали участь у антитерористичній операції. За результатами оглядів учасникам АТО буде оформлено довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування 070/о.

Тож запрошуємо учасників АТО до лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання для проходження безоплатного профілактичного медичного огляду.

В області перебуває 2186 демобілізованих учасників АТО, серед них 1792 охоплені диспансерним наглядом. Медичної реабілітації потребують 169 учасників АТО, фізичної реабілітації – 81, психологічної – 370.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *