До Херсона прибула гуманітарна допомога від Угорської Екуменічної Служби Допомоги

26 квітня до Херсона прибула гуманітарна допомога від Угорської Екуменічної Служби Допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в м. Херсоні та області. Всього було доставлено 13 тонн предметів першої необхідності та продуктів харчування.

Дана допомога буде розподілена між найуразливішими групами внутрішньо переміщених осіб через систему центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, всього її отримають 700 сімей.

Представник Угорської Екуменічної Служби Допомоги, голова громадської організації «Ліга соціально відповідальних жінок» Наталія Кравець зазначила, що і у подальшому розглядається можливість підтримки людей, які постраждали від збройного конфлікту на сході України.

Директор Херсонського міського центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антон Єфанов відмітив, що Угорська Екуменічна Служба Допомоги є найбільшим партнером в наданні гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам в місті Херсоні (у 2017 році це вже другий транш).

А допомогли у розвантаженні гуманітарної допомоги студенти факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету і Херсонське відділення Міжнародної Антинаркотичної Асоціації.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *