До Херсону привезли мапу-вишиванку

У п’ятницю , 22 липня, у виставковому залі Національної спілки художників України свій фрагмент вишивали і майстри з Херсонщини. До нас карту-вишиванку привезли із Запоріжжя, яке уже завершило вишивання свого фрагменту.Кожна область України вишиває на карті-полотні притаманні своєму регіону символи.

До Херсону привезли мапу-вишиванку

За словами начальника управління культури ОДА Світлани Думинської, крім Запорізької області завершили свій фрагмент Львівщина та Дніпропетровщина.

«Ми одні з перших, хто долучився до цієї акції, яка була започаткована учасниками АТО та волонтерами Львівщини, — наголосила Світлана Думинська. – Це не просто карта, це символ нашої єдності».

Під час колегії, яка відбудеться у вівторок, 26 липня, карту урочисто передадуть військовослужбовцям, які приймали участь в АТО. Учасники АТО, які є одними із ініціаторів акції, у свою чергу відвезуть її в інший регіон України.

До Херсону привезли мапу-вишиванку

Символи, притаманніКриму, на карті України будуть вишивати також на Херсонщині — представники кримськотатарського Меджлісу, які проживають у регіоні.

Коли всі регіони Українизавершать вишивати свої символи на карті, карта-вишиванка відправиться у місто Львів для експозиції в одному із музеїв міста.

Завершення робочої мандрівки вишиваної мапи планується 24 серпня.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *