До Херсону приїхали литовці

До Херсона сьогодні прибула Литовська делегація у складі екс-віце-прем’єра Міністерства охорони навколишнього середовища Відаса Андрікіса та депутата місцевого самоуправління м.Вісагінас Віталіуса Бесакіркаса.

На Херсонщині делегація перебуватиме до четверга. Гості планують відвідати із робочим візитом Голу Пристань та Музиківку. Нагадаємо, на III Балтійсько-Чорноморському економічному форумі було підписано меморандум про співробітництво між Музиківкою та литовським містом Дусетос.

Робочий візит представники литовської делегації розпочали із зустрічі з міським головою Володимиром Миколаєнком.

Так, обговорювали впровадження та розвиток в області і Херсоні альтернативних видів енергії, роботу Херсонського морського торговельного порту тощо.

«Херсонський морський торговельний порт, безперечно, важливий інфраструктурний об’єкт, але, разом з тим, не звертати увагу на те, що результати його діяльності наносять шкоду дорогам міста та екології не можна. У цьому плані Херсону в нагоді стане досвід Клайпедського морського порту, який входить до числа найважливіших світових портів», — відзначив Володимир Миколаєнко.

Зі свого боку, Відас Андрікіс акцентував увагу на тому, що литовська сторона готова ділитися досвідом із Херсоном та ефективно співпрацювати.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *