До жовтня землю передадуть в ОТГ

За результатами зустрічей фахівців Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області з головами об’єднаних територіальних громад підписано двосторонній Меморандум щодо взаємодії з питання передачі земельних ділянок сільгосппризначення державної власності у комунальну власність ОТГ.

— Першим кроком має бути клопотання (рішення сесії) про передачу земель, — розповів Ігор Шапран, начальник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області. — Щойно воно надійде до нашого управління, розпочнеться інвентаризація земль в межах об’єднаної територіальної громади.

Землевпорядні роботи, необхідні для інвентаризації, здійснюватимуть фахівці Регіональної філії «Центру Державного земельного кадастру».

Наступним етапом цього складного процесу буде формування земельних діялнок, їх реєстрація у кадастрі і власне передача державних земель сільськогосподарського призначення у комунальну власність ОТГ за наказом Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

Відповідно до затвердженого в управлінні плану-графіка, передачу земель об’єднаним територіальним громадам на території області планується завершити у жовтні нинішнього року.

 

 

Джерело: видання «Новий день»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *