Два обласні коледжі перейшли під керівництво ХДУ

На базі Херсонського державного університету було відкрито медичний факультет. Так, вже торік студентів-випускників Генічеського медичного коледжу радо зустрічали викладачі південного вишу та ознайомлювали з основними процесами навчання.

Та на цьому керівництво вирішило не зупинятися і звернулося до Міністерства освіти і науки України з проханням, аби офіційно затвердити входження Бериславського педагогічного коледжу ім.Беньковського та Генічеського медичного училища до лав ХДУ. Про це заявляє ректор університету Олександр Співаковський.

«Мої друзі, хочу вас порадувати тільки що отриманим Наказом Міністерства освіти і науки України №737. Одразу ж хочу попередити та застерегти тих, хто хоче збурити ситуацію – навчальний процес не буде порушено, студенти продовжують навчатися та весь персонал буде переведено до відповідних новоутворених структурних підрозділів університету. Фінансово ні коледж, ні училище, ні університет не зазнає втрат, так як усі ризики та загрози були нівельовані»,- зазначив Співаковський.

Відомо, що з наступного навчального року усі студенти вищевказаних закладів отримають доступ до інтелектуального та матеріального надбання Херсонського державного університету, а також будуть розроблені спільні навчальні та наукові програми.

Два обласні коледжі перейшли під керівництво ХДУ
Два обласні коледжі перейшли під керівництво ХДУ
Два обласні коледжі перейшли під керівництво ХДУ

Джерело

Share Button