Джурмій знає, кого бояться браконьєри

Анатолій Джурмій, координатор постійної комісії з екології Експертної громадської ради при Херсонській облраді, прокоментував сьогоднішне засідання громадського оперативного штабу з питань догляду та контролю за збереженням навколишнього середовища .

«Приїжджає комісія з Держрибагентства. Ми хочемо зібратися і вимагати від комісії позбавити браконьєрів – промисловиків ліцензій, квот. Склад комісія, яка прибуває у п’ятницю, дозволяє вирішувати ці всі питання. Я думаю, у нас це вийде», — каже у своєму коментарі А. Джурмій.
«Оперативний штаб, який працював під час нересту, показав хороший результат, — каже Джурмій. – Багато браконьєрів бояться виїжджати, кажуть, що є оперативний штаб, є Василь Зеленчук».
Браконьєри бояться не через роботу Херсонрибоохорони, підкреслив Джурмій, а тому, що працює громада, штаб, атошники підключаються до заходів штабу.
Джурмій каже, що поки що Держрибагентство не звільнило керівників Херсонрибоохорони Артющика та Базенка. З огляду на це він сподівається на роботу комісії, яка працюватиме в області.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *