«Економіка області рухається в напрямку росту» — Андрій Путілов

Сьогодні, 26 липня, під час засідання колегії облдержадміністрації розглянули показники соціально-економічного розвитку області за січень- березень 2016 року і перше півріччя в цілому. У роботі колегії взяли участь голова облради Андрій Путілов, перший заступник голови облради Василь Зеленчук, заступники голови облради Віталій Булюк та Оксана Рукавішнікова, депутати обласної ради.

Як прокоментував голова облради Андрій Путілов, саме в 2014-2015 роках була створена база для економічного розвитку області. «Як ми бачимо сьогодні, показники свідчать про зрушення в кращий бік. Наприклад, ми бачимо збільшення кількості зрошуваної землі. Зрошення не робиться за рік чи півтора року, це тривалий процес. Спочатку створюється проект, під нього виділяється фінансування, в тому числі і кредитування. Це технологічний процес», — розповів Андрій Путілов.

Крім того, за словами Андрія Путілова триває активний процес роботи з інвесторами, зокрема і в промисловій галузі.

«Як приклад — аеропорт «Херсон», який зусиллями нашої команди був запущений в 2014 році, — відмітив голова облради. – Завдяки його роботі нам вдалося підвищити інвестиційні потоки в регіоні».

Голова облради відзначив, що Херсонський суднобудівний завод раніше тільки скорочував кадри на підприємстві, зараз він навпаки відкрив додаткових 300 робочих місць. Також він привів приклад ефективної, на його думку, роботи заводу «Палада», який нещодавно продав до ПАР док вартістю понад 10 млн дол.

Цьогоріч очікується, що Херсонщину відвідає 3,5 млн туристів, що на 20% більше, ніж у 2015 році.

«Ми створили точки економічного розвитку, які наразі піднімають економіку Херсонщини та тягнуть вперед. Цей процес, що був запущений ще в 2014 році, дає зараз свої плоди», — підкреслив голова облради.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *