Екс-віце-мера Ярошевського будуть судить за співробітництво з «ДНР»

Прокуратурою Херсонської області до суду спрямовано обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця, який упродовж 2011-2014 років обіймав керівні посади в Херсонській обласній державній адміністрації та Херсонській міській раді.

Скоріш за все мова йде про колишнього заступника херсонського міського голови Володимира Ярошевського, про що місцеві ЗМІ писали ще у 2015 році. Ярошевський займав цю посаду при в.о. городського голові Зої Бережній, до цього ж він працював заступником голови Херсонської ОДА М. Костяка.

Встановлено, що дана особа у період з березня 2015 року по червень 2017 року, займала посаду директора «департаменту житлової політики та адміністративної діяльності міністерства будівництва та житлово-комунального господарства «ДНР» та, перебуваючи у містах Донецьк, Кіровське (Хрестівка), Дебальцеве, Зугрес, Єнакієво Донецької області, діючи умисно, приймав участь у терористичній організації «ДНР» та сприяв її діяльності.

Прокуратурою області підтримується публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 258-3 КК України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *