Експерт прокоментував намагання глави облради маніпулювати децентралізацією

Сьогодні ми розповіли як глава Херсонської облради Мангер саботує державну реформу децентралізації у області.

Такі дії Мангера та представників партії «ВО «Батьккивщіна» у області прокоментував керівник Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування, який саме й займається фахове у тому числі і децентралізацією, Оксана Силюкова на власній сторінці у соціальній мережі:

«Останні дні спостерігаю «дубль два» того, що було влітку минулого року — коли декілька депутатів всіма силами намагалися «відмінити перспективний план» формування територій громад Херсонської області.

Зараз сільрадам відкрито пропонується давати свої варіанти об’єднання громад ДО ОБЛАСНОЇ РАДИ й начебто, все вірно, право на добровільність в дії, адже все одно, якщо громади створюються не за Перспективним планом, ми вносимо зміни. І ці самі депутати чудово це знають. Але зараз йде відверта маніпуляція інформацією.

Прошу громадськість звернути на це увагу. Сільські та селищні ради ЗА ЗАКОНОМ не можуть надавати зміни до Перспективного плану обласній раді. По одній простій причині — це не передбачено діючим законодавством. Затверджений порядок розгляду документів громад є буквою Закону й його ніхто не відміняв.

Зі свого боку, прошу депутатів за можливістю брати участь у зборах громад на своїх територіях, щоб уникнути подібних спекуляцій».

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *