Эксперты считают Опанащенко неудачником

Участия кандидатов в промежуточных выборах по 183 округу, их предвыборные агитационные действия, притягивают внимание не только избирателей, но и специалистов в области выборов и избирательного права.

Эксперты, наблюдая за кандидатами не первые выборы, оценивают их шансы на победу в избирательной гонке.

Так, например член ХОО «Комитета избирателей Украины» Владимир Молчан, комментируя избирательную компанию экс-регионала Михаила Опанащенко, так оценил его шансы на победу в избирательной гонке —

Молчанов - Опанащенко скрин 2

Молчанов-Опанащенко скрин

«Не оттяпает. Он хронический неудачник»

«Він і в мери ходив, тому і кажу, що хронічний, а для перемоги в 2012 там, де він тіпа переміг, вдалим бути не потрібно було — в генічеську хоч опудало постав і голублю стрічкою оберни — отримало б 75%. Але факт, що взяв цей невдаха від свого термоядерного електорату набагато менше, ніж його тодішня партія по списках: 23358 проти 31356, (25% і 31% відповідно), і це при тому, що у регіоналів мало не стільки ж голосів по списках відкусили комуністи (30%), чий мажор Тарановський традиційно для комуністів провалився. Відповідно, чимала частина регіональських виборців голосували не за Опанащенка, а за його суперника Хланя. І хто після цього цей Міша? Лузер! Ти лузер, Мішка, а ето значіт…»

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *