Фіскали знайшли авто – порушників у Генічеську

У Генічеську спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі разом із співробітниками Укртрансбезпеки та працівниками відділу патрульної поліції в АР Крим та м.Севастополі Департаменту патрульної поліції провели черговий рейд із легалізації пасажирських перевезень таксистів – нелегалів на території залізничного вокзалу міста.

Фіскали знайшли авто - порушників у ГенічеськуНа привокзальній території учасники рейду зупинили чотири автомобілі та два мікроавтобуса, які надавали послуги із перевезення пасажирів, без жодних дозвільних документів та реєстрації підприємницької діяльності. Особливе занепокоєння контролерів викликав приватний мікроавтобус, який перевозив майже 20 неповнолітніх дітей із суттєвими порушеннями вимог безпеки дорожнього руху.

На авто-порушників було складено 6 протоколів про адміністративні правопорушення. Відповідно до ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 – 34000 гривень.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *