Федін прокоментував свою позицію, щодо видобутку піску в області

Глава бюджетної комісії Василь Федін прокоментував своє відношення до ситуації яка склалася в Херсонській області із видобутком піску

««Сьогодні найбільш проблемним було не питання про внесення змін в бюджет, тому, що, на щастя, власне самі зміни в бюджет ми розглядали детально на комісіях, на бюджетній кілька раз розглядали – а от питання, яке стосується видобутку піску», — відзначив Василь Федін.
«Підкреслю – я не фахівець у питанні видобутку піску, розмірковую як обиватель. Тут є як плюси так і мінуси. Перший момент, те, що сьогодні компанія з Маріуполя пропонує видобувати пісок в Херсонській області – це неправильно. Але неправильно не тому, що це Маріуполь. Неправильно тому, що ця компанія не зареєстрована в Херсонській області.

Нам повинно бути все одно – Маріуполь чи Київ. Чому не Херсон?! Компанія повинна бути зареєстрована у нас в області і податки повинна платити в нас в області в повному об’ємі. Звісно, мінусом ситуації є те, що ми рішення не приймемо, припустімо, воно відкладається, а насправді – пісок то добувається! Тільки при цьому ніхто взагалі ніяких податків платити не будуть.

Тому тут, звичайно, треба, щоб профільна комісія і професіонали в цих питаннях підключилися і винесли таке рішення, яке б, з одного боку, давало право на видобуток піску тим, хто зареєстрований в області, при цьому сплачувалися всі податки уже з сьогоднішнього дня в місцеві бюджети», — відзначив Василь Федін»

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *