Фінал «Евробачення 2017» у Херсоні

У день фіналу пісенного конкурсу, 13 травня, в фан –зоні біля ККЗ «Ювілейний» відбулося незабутнє шоу для херсонців.

Сюрпризи для мешканців Херсонщини підготували організатори фан-зони за підтримки голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва.

Фінал "Евробачення 2017" у Херсоні

Чимало фанатів пісенного конкурсу та гурту O. Torvald, який виконував пісню «Time», прийшли на фан-зону їх підтримати, повідомляє ХЕРСОН.city.

Фінал "Евробачення 2017" у ХерсоніФінал "Евробачення 2017" у ХерсоніФінал "Евробачення 2017" у Херсоні

Свої таланти загалу представили кращі дитячі колективи Херсонщини, театр танцю «Амадеус» виступив з номером «Mendes».

Не забули й про малих фанів. Діточок розважав робот Роббі (DJ Robby) на міні-дискотеці, а барабанщиці з Херсонського аграрного університету влаштували справжнє bass-шоу, йдеться на сайті ХОДА.

Фінал "Евробачення 2017" у Херсоні

Привітати фанів «Євробачення» завітав і заступник голови Херсонської ОДА Олександр Адамчик: «Українські артисти здобували і перемогу, і неодноразово — місця у трійці кращих. Євробачення- це один з найяскравіших прикладів демократії та вибору громадян, європейців — без цензури, без тиску. Щойно ми з вами стали свідками ще однієї перемоги — безвіз для України. І, повірте, шановні земляки, це яскраве підтвердження нашого прагнення до демократії та абсолютної свободи! Тож, давайте і сьогодні разом, спільно станемо єдиною громадою вболівальників за наш гурт, за наше українство, за нашу самобутність і талановиту молодь. Слава Україні!»

Особливим подарунком для гостей фан-зони став приїзд зірки української електронної музики – Dj DerBastler, який подарував херсонцям позитивні емоції й заряд енергії.

Кульмінацією свята стала пряма трансляція фіналу «Євробачення-2017» з головного місця подій у Києві й оголошення результатів конкурсу.

Фінал "Евробачення 2017" у ХерсоніФінал "Евробачення 2017" у ХерсоніФінал "Евробачення 2017" у ХерсоніФінал "Евробачення 2017" у Херсоні

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *