Фінал обласної патріотичної акції «Герої ХХІ століття»

Протягом 2016 року Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова за підтримки управління культури та управління освіти і науки облдержадміністрації організувала та провела обласну патріотичну акцію «Герої ХХІ століття», присвячену херсонцям – учасникам бойових дій на Сході України.

Серед учасників акції – 54 бібліотеки: 17 районних і 36 сільських, селищних, міських та шкільних бібліотек, а також 38 загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. У ході акції відбулося понад 500 масових заходів, пошуковою роботою займалися 15 учнівських волонтерських команд, які збирали та уточнювали інформацію про загиблих земляків.

До обласного оргкомітету надійшло близько 100 творчих робіт різних жанрів, присвячених загиблим героям-землякам, зустрічам з учасниками АТО, благодійним акціям на допомогу українській армії.

Результатом акції стала значна активізація діяльності бібліотек та навчальних закладів, спрямованої на патріотичне виховання молодих людей; вшанування пам’яті загиблих героїв; привернення уваги громади до проблем і потреб воїнів, що проходили службу в зоні АТО.

Підведення підсумків обласної патріотичної акції «Герої ХХІ століття» та нагородження найактивніших учасників відбудеться на урочистому заході 12 жовтня 2016 року о 14 годині в Обласному палаці молоді за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 158.

На урочистості запрошуються бібліотечні фахівці міста та області, волонтери, учні навчальних закладів міста Херсона та області, представники громадських організацій. До початку заходу можна буде ознайомитися з експозицією найкращих робіт учасників акції, виставкою-інсталяцією речових доказів російської агресії на Сході України, фотовиставкою «Широкине. Сьогодення. Морська піхота», наданою бійцями 36-ої окремої бригади морської піхоти ЗСУ.

Складовою частиною акції «Герої ХХІ століття» став благодійний фотопроект «Світлини для героїв», що мав на меті подарувати учасникам антитерористичної операції на сході України безкоштовну фотосесію у колі найдорожчих і найрідніших людей. Організація, підготовка та проведення фотосесій здійснювалася силами працівників Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова. Героями світлин є воїни ЗСУ, Нацгвардії, бійці добровольчих батальйонів та підрозділів МВС України.

Завершальним етапом фотопроекту «Світлини для героїв» стане виставка, презентація якої відбудеться 12 жовтня 2016 року об 11 годині у виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України за адресою: м. Херсон, площа Свободи, 1. У презентації візьмуть участь сім’ї військовослужбовців, представники громадських та ветеранських організації, творчих спілок, благодійних фондів, волонтери, працівники закладів культури.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *