Фінальні змагання військово-патріотичної гри – випробування 2016

З 15 по 17 травня 2016 року в урочищі Ближні Карабаї проведено фінальні змагання міської військово-патріотичної гри – випробування 2016. У змаганнях взяли участь кращі команди із дев’яти навчальних закладів міста: ЗНЗ №11, 18, 27, 30, 32, 36, 37, 44, гімназії №20. Загальна кількість учасників – 90 учнів з 7-11 класів.


Школярі змагалися у військово-прикладних та туристських навичках на місцевості: креслення плану місцевості, стрільба з пневматичної зброї, орієнтування на місцевості, розбирання та збирання АК, пошук та позначення мін на полі тощо.

У конкурсі «Школа безпеки» учасники продемонстрували набуті навички в пожежно-прикладному спорті та використанні засобів цивільного захисту. У змаганнях «воєнізована естафета Десант» старшокласники долали природні та технічні перешкоди.

DSC_9883

Під час проведення військово-патріотичної гри проведено різноманітні конкурси: у конкурсі істориків відповідали на запитання щодо знання історії Збройних Сил України від часів козацтва, у змаганнях з медичної підготовки учасники продемонстрували свої вміння надавати першу допомогу при різних травмах, у конкурсі радистів аварійного зв’язку – демонстрували свої вміння користуватися радіостанціями.

DSC_9816

Переможцями фінальних змагань військово-патріотичної гри –випробування 2016 стали: у старшій категорії – І місце – ЗНЗ №32, ІІ – спеціалізована школа №30, ІІІ – гімназія №20, у середній категорії – І місце посіла команда ЗНЗ №37.

Організаторами гри є Центр позашкільного виховання Херсонської міської ради, директор Свинаренко Ірина Павлівна, Херсонський осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці» Чорнобиля», громадська організація «Дубрава» при взаэмодії з військовослужбовцями оперативно-тактичного угрупування «Південь».

DSC_0161

Під час проведення фіналу до учасників змагань завітали почесні гості. Серед них: Криницький Е.А – начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Гурковський В.В. – голова громадської ради при Херсонській обласній державній адміністрації, Шевчук В.В. – директор філіалу науково-дослідницького інституту ім. Виноградова, військовослужбовці оперативно-тактичного угрупування «Південь», директор Автопланети Херсон Іванов Д.О. та представники Всеукраїнської громадської організації ветеранів прикордонної служби, участників бойових дій в Афганістані та АТО «Кордон».

Джерело: Прес-служба ОТУ «Південь».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *