Фіскали йдуть назустріч об’єднананим громадам

Про це наголосив під час прямого ефіру передачі «Від першої особи» на телеканалі «Скіфія» начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим.

Ведучи мову про сплату податків в умовах процесу децентралізації та зміну системи отримання додаткових коштів на місця, Ігор Клим зазначив, що фіскали сьогодні йдуть назустріч головам об’єднаних територіальних громад і тому залишають на місцях 60 відсотків від податкових виплат.

Також він тзвернув увагу на велику кількість резервних джерел отримання додаткових коштів для розвитку інфраструктури й соціальної сфери ОТГ:

«Насправді, резервів для збільшення прибутків громад багато – це і легалізація земельних відносин, і сплата акцизного податку. Для того, щоб активно розвивати громаду, потрібно бачити зацікавленість голів ОТГ, адже саме вони зсередини знають, що відбувається у колі землевласників, підприємців, хто чим володіє і як сплачує податки».

Тобто на місцях потрібно розуміти, що сплата коштів, що не відповідають дійсному рівню податкового збору за землю чи інші види господарювання, не дасть прибутків власнику й громадам. Важливо зберігати прозорі відносини у сфері оподаткування.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *