Фіскали обговорили тему самовільного захоплення землі

Про це йшла мова під час проведення спільного координаційного засідання представників робочої групи по встановленню сільськогосподарських посівів на самовільно зайнятих земельних ділянках з порушенням законодавства на Херсонщині, проведеної сьогодні за ініціативи фіскальної служби області у приміщені прес-центру відомства.

У заході приймали участь заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Микола Квасневський та керівники структурних підрозділів установи, представники органів прокуратури Херсонської області, Головного управління Національної Поліції в Херсонській області, Департаменту фінансів та Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Учасники зустрічі детально обговорили шляхи дієвої координації роботи правоохоронних органів та контролюючих органів щодо організації та проведення дій по визнанню зазначених посівів сільськогосподарських культур безхазяйними, визначення орієнтовної врожайності культур на земельних ділянках на території Херсонської області. На розгляд членів комісії винесено реєстр Торгівельних організацій, яким надається право реалізації та зберігання безхазяйного та іншого майна, для вибору організації, яка проведе всі процедури реалізації нелегальних посівів сільськогосподарських культур в дохід держави.

На Херсонщині земельні ділянки є одним із найпоширеніших джерел прибутків як для бізнесу, так і для громадян регіону. Саме легалізація земельних відносин має стати додатковим джерелом доходів для підвищення фінансової спроможності місцевих громад на Херсонщині.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *