Фіскали відзвітували про роботу у 2016 році

Сьогодні під час засідання колегії Головного управління ДФС у Херсонській області голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв відзначив злагоджену роботу ОДА та фіскальної служби щодо легалізації робочих місць у сфері сільського господарства та туризму.

Також очільник області подякував за виконану роботу у 2016 році, завдяки якій було легалізовано працю 14 тис. осіб: «У нас є ще спільна справа — до кінця квітня проінвентаризувати землі сількогосподарського призначення для того, щоб власники земельних ділянок сплачували податок на землю».

Ігор Клим, начальник Головного управління ДФС у Херсонській області подякував керівництву області за допомогу в оновлені матеріально-технічної бази, а саме: закупівлі 10 комп’ютерів на суму 400 тис. грн. Він розповів про процес реорганізації, який сьогодні триває в органах ДФС щодо передання повноважень з районів на обласний рівень та впровадження електронної системи обслуговування платників податків.

У ході колегії було підбито підсумки роботи органів ГУ ДФС у Херсонській області у 2016 році та визначено завдання із забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів у І кварталі 2017 року, а також розглянуто питання дотримання вимог антикорупційного законодавства співробітниками вищезазначених органів.

 

«Приємно відзначити, що завдання 2016 року виконано на 117,4 відсотка. До бюджетів усіх рівнів додатково надійшло 711,8 млн гривень. На 1532,4 млн грн забезпечено приріст надходжень до показників минулого року. Наше завдання в тому, щоб жоден платник податків не залишився поза нашою увагою – сплачувати податки повинні всі», — зазначив у ході колегії Ігор Клим.

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *