Гала-концертом завершились »Таврійські зустрічі» бандуристів

На Херсонщині вкотре зустрілись бандуристи з усіх куточків країни, щоб взяти участь у фестивалі та продемонструвати свій талант.

Так, вчора під звуки бандури гала-концертом завершився ХІ дитячий фестиваль бандуристів »Таврійські зустрічі», учасники якого з 20-23 серпня у м. Скадовськ, окрім демонстрації творчих здобутків, змогли відпочити на березі Чорного моря.

Гала-концертом завершились ''Таврійські зустрічі'' бандуристів

Просто неба на головній площі м.Херсона лунали класичні і сучасні твори у виконані дітлахів для усіх містян і зачаровували звуками музичного інструменту, який полюбляли ще за часів козаків. Участь у концерті разом з дітьми взяв Голова Спілки кобзарів Володимир Йосипок.

Інструмент вільних співців, оспівувачів славетних героїв української землі, їх великих подвигів та невдач тепер використовують для виконання сучасних пісень. Найвідомішим гуртом в Україні, який популяризує гру на бандурі єB&B Project, які і заграли наприкінці гала-концерту. Також спеціальними гостями стали гурт «Шпилясті кобзарі» іТарас Постніков.

Гала-концертом завершились ''Таврійські зустрічі'' бандуристів

На свято завітав заступник голови ОДА Вадим Чабан, який привітав з прийдешнім святом – Днем незалежності України та звернувся до учасників фестивалю: «Це та музика, яка торкається серця кожного українця, тому бажаю вам щастя та дякую за збереження традицій української культури».

Гала-концертом завершились ''Таврійські зустрічі'' бандуристів

Учасники отримали позитивні емоції і пам’ятні подарунки на згадку про фестиваль, а херсонці можливість насолодитись чудовим концертом.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *