Генічеський район готується до опалювального сезону

У Генічеську відбулось виїзне засідання з питань підготовки господарського комплексу Генічеського району та міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років та забезпечення газом населення, яке пройшло під головуванням в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександра Адамчика та за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, місцевих органів самоврядування, райдержадміністрації та представників енергопостачальних організацій.

На початку засідання Олександр Адамчик зазначив: “Ми вирішили провести виїзне засідання вперше у Генічеську з метою своєчасного вирішення проблемних питань до початку опалювального сезону та поспілкуватися з відповідальними особами на місці,що дасть можливість плідно співпрацювати і вести конструктивний діалог”.

Основним завданням з підготовки навчальних закладів до опалювального сезону у районі є збереження та укріплення матеріально-технічної бази: “Минулий опалювальний сезон пройшов без ускладнень,зараз вже проводиться робота з підготовки до опалювального періоду. В цьому році за фінансової підтримки з обласного бюджету плануємо встановити 3 твердопаливні котли у школах району”,- доповіла Ірина Попова, начальник відділу освіти Генічеської райдержадміністрації.

image-0.02.01.1e3c27651facbdbc0539ea7142b175c319e3b5ee85b6a2a10e7ddbaa9d446cc7-V

Навчальні заклади забезпечені кам’яним вугіллям у кількості 223 тонни та 4 тоннами брикетів.

До опалювального сезону підготовлені також медичні заклади району. Адміністрація комунального закладу “Генічеська центральна районна лікарня” поінформувала про готовність до встановлення котелень на твердому паливі для скорочення споживання газу. 70% фінансування буде виділено з Державного фонду регіонального розвитку, 30% – з міського бюджету.

“Отже, відповідно до плану станом на 1 липня до опалювального сезону підприємства житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єкти соціальної сфери мають бути готові на 40%, об’єкти соціальної сфери у районі вже готові до опалювального сезону на 60%”,- за підсумками роботи зазначив Олександр Адамчик.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *