Генічеський район рапортує про збільшення доходів від туризму

Про підбиття підсумків туристично-оздоровчого сезону 2017 року та заходи фіскальної служби щодо виведення з «тіні» роботи підприємців курортного бізнесу з журналістами поділився голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов.

«Впродовж туристичного сезону працівниками фіскальної служби на території Генічеського району здійснено 27 заходів з легалізації праці. Завдяки такій роботі 161 особу виявлено як неоформлену на робочому місці й у результаті до місцевого бюджету отримано майже 500 тисяч гривень», — поінформував очільник району.

Взагалі, як зазначив Олександр Воробйов, велику частину районного бюджету складає саме туристичний збір. Цього року він був максимальним (1%) і становив 47,3% від загальної суми районного бюджету Генічеського району.

Та попри це, голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов все-одно вважає, що туристичний збір може бути набагато більшим:

«Туристичний збір повинен бути мільйонним, а не становити один мільйон взагалі. Ця частина доходів району залежить від сільських і селищних голів, які, як ніхто інший, знають місцевих приватних підприємців».

Також Олександр Воробйов зауважив, що планується збільшення курортного сезону не тільки протягом літнього періоду, а до 5-6 місяців на рік.

«Розвиток туристично-оздоровчого напрямку розпочався три року тому і тоді до Генічеського району прямували лише три потяги, тепер – сорок чотири. Херсонщина показує себе як альтернативу не тільки для відпочинку, а й для оздоровлення», — підкреслив голова Генічеського району.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *