«Геноцид села» від «ВО «Батькивщина»

З початку року можно чути числені випади представників «ВО «Батькивщина» в бік реформи з децентралізації, називаючи ії нібито «геноцидом села».

Саме під цим гаслом йшов на вибори у Херсонській області Юрій Одарченко, але ж що стоїть за цим жахливим сполученням «геноцид села» місцеві «батькивщинці» й самі не можуть прояснити, кидаючись лише лозунами і озвучуючи різні тези, які дуже близькі до вимог голови країни — агресора Путіна про федералізацію України.

Цікаву довідку щодо історії «геноциду села» від «ВО «Батькивщини» дав експерт ХОО «Комітету виборців України»Володимир Мовчанов зі своїми висновками:

«Як відомо, перспективний план обєднання громад прийнято, схвалено і затверджено на підставі закону про добровільне обєднання (№ 157-VIII від 05.02.15).

Ось результати того голосування.

Як бачимо, його підтримала переконлива більшість депутатів «демократичних» фракцій — БПП 114 із 150 (76%), Радикальна партія 19 з 22 (86%), Батьківщина 13 з 18, Самопоміч 23 з 32 (обидві по 72%).

Таким чином, партайгеноссе пана Одарченка лише на 4% менше за БПП винні в «геноциді села», проти якого зараз так завзято воюють, що навіть проти власного парламентського рішення пішли. Але на 72% таки винні. А радикали то вабще, впєрєді планети всєй були. Головгеноциди. Панове, може досить назло кондуктору примушувати громадян бігати пішки?

Чи може то вимога Оппоблока за підтримку ним відставки Путілова? Бо оппоблок був єдиним, хто той закон не підтримав, і зараз саме йому політичні куратори з лубянки замовляють федералізацію — процес, протилежний децентралізації, але такий привабливий для міждусобойчиків з обласних рад»?

 

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *