Генштаб України подякував керівництву області

Керівництвом держави, Збройних Сил України вживається комплекс заходів щодо зміцнення обороноздатності держави в умовах обстановки, яка склалася навколо України.

Провідну роль у сфері оборони держави мають місцеві державні адміністрації, які на відповідних територіях організовують і виконують завдання з територіальної оборони, організовують підготовку громадян України до військової служби, забезпечують їх призов на навчальні збори і під час мобілізації.

Керівництво Генерального штабу окремим листом висловили вдячність голові облдержадміністрації Андрію Гордєєву за вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави.

В листі було відмічено, що завдяки підтримці з боку облдержадміністрації на території Херсонської області, першою серед інших областей, вдалося організувати на високому рівні та на постійній основі проведення тренувань з організаційним ядром загонів оборони області. Зазначені заходи є вкрай важливими для ЗСУ.

Крім того, було зазначено, що досвід Андрія Гордєєва з організації проведення таких заходів отримав високу оцінку керівництва Генерального штабу Збройних Сил України та буде розповсюджено серед інших місцевих органів виконавчої влади як приклад сумлінного виконання обов’язків.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *