Глава фракції “БПП” про переформатування комісій облради

Марина Чернишова, голова депутатської фракції політичної партії «Блок Петра Порошенка» прокоментувала сьогоднішні кадрові рішення Херсонської обласної ради.

«Для нашої фракції було великим здивуванням, що не було Президії, не було обговорень питань на комісіях. Ми вважаємо, що це грубе порушення Регламенту, грубе порушення Закону України «Про місцеве самоврядування». Якщо ми кажемо, що кожен громадянин має дотримуватися закону, то ми маємо теж – як депутати, як представники громади, в першу чергу дотримуватися і показувати приклад належного дотримання закону і виконання своїх повноважень», – переконана голова депутатської фракції політичної партії «Блок Петра Порошенка».

«Дійсно, вчора відбулося засідання лідерів фракцій. Було обговорено лише одне питання: це питання складу комісій», – повідомила Марина Чернишова.

Незважаючи на порушення під час підготовки сесії, для того, щоб не зупинити роботу ради, фракція прийняла участь у голосуванні питання про оновлення переліку постійних комісій, їх персонального складу та положення про них.

«Квотний режим комісій був дотриманий. Було дуже багато обговорень. Ми скептично ставимося до деяких людей, які посіли керівні посади, ми не згодні з цим. Але щоб не заблокувати роботу обласної ради, ми прийняли рішення – підтримати», – відзначила Марина Чернишова.

«Сьогодні були, на мою думку, абсолютно законно внесені зміни до бюджету. Запропоновані вони були головою Херсонської обласної адміністрації. Звичайно, ми повинні були їх підтримати», – каже депутат.

«З інших питань, оскільки вони не були обговорені на комісіях, належним чином не пройшли через Президію, ми по більшій частині своїй утримались від голосування», – розповіла керівник фракції.

«Також великим здивуванням став склад Президії. Тому що фактично всі проекти рішень ми отримали вже в сесійній залі. Для мене абсолютно незрозумілим є, як могли включити від однієї політичної сили декілька депутатів, хоча вони не є керівниками ні комісій, ні лідерами фракцій або груп. Цей проект рішення (Про оновлення складу Президії обласної ради – ред.), я вже акцентувала це на засіданні, він повністю суперечить Регламенту, який діє на сьогоднішній момент», – каже Марина Чернишова.

 

 

Джерело: видання “Таврія 24”

 

 

 

Share Button