Глава облради відвідав Херсонську морську академію

Сьогодні, 29 червня, голова обласної ради Андрій Путілов відвідав Херсонську державну морську академію, де взяв участь в обговоренні проекту обласної комплексної програми національно-патріотичного виховання. Провести обговорення цієї програми рекомендувала саме Вчена рада морської академії під керівництвом ректора Володимира Ходаковського.

Глава облради відвідав Херсонську морську академію

Також до обговорення долучилися начальник управління освіти та науки ОДА та депутат облради Євген Криницький, заступник директора департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики ОДА Павло Гавриш, проректор ХДМА Сергій Тригуб, керівник студентського самоуправління Антон Циркунов.

«Нами рухає патріотизм, який є в серці кожного викладача і курсанта. Наші курсанти і випускники знають не з чуток, що таке європейські стандарти. Адже вони працюють в різних країнах, в різних компаніях, в тому числі і міжнародних. Але ніколи наші випускники не зраджували інтересів України», — сказав Володимир Ходаковський.

Глава облради відвідав Херсонську морську академію

Як зазначив Євген Криницький, програма — це можливість об’єднати зусилля багатьох структур та людей. Її метою є визначення пріоритетів, основних напрямів та заходів національно-патріотичного виховання дітей та молоді, розвитку відповідних інститутів суспільства, забезпечення змістового наповнення національно-патріотичного виховання. Проект відкритий для дискусій, кожен бажаючий може надати свої пропозиції та висловити своє бачення до 2 липня.

«Це комплексна програма, яка має на меті об’єднати в одне ціле такі сфери як, наука і освіта, спорт, інформаційна та внутрішня політика, культура. Є ініціатива запровадити регіональний компонент освіти, щоб діти мали можливість більш детально вивчати культуру та історію рідного краю, фізику, математику, мати додаткові години з фізичного виховання», — розповів Євген Криницький.

Глава облради відвідав Херсонську морську академію

Нині в Україні триває боротьба на двох фронтах. Один — безпосередньо на полі бою, у зоні АТО, ще один – економічний, відзначив у своєму виступі голова облради Андрій Путілов. «Економічний фронт не менш важливий, коли ми кажемо про силу и незалежність нашої країни. І тому ми повинні проявляти любов до України у конкретних справах, щоденною працею. Патріот не той, хто говорить, а той, хто робить, змінює життя країни», — відзначив голова облради Андрій Путілов.

«Нині Україна знаходиться у стані війни, тому питання патріотичного виховання дуже важливе», — підкреслив під час обговорення Павло Гавриш. Він акцентував увагу на символах України, на змісті Державного Гімну України. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять каховчанина Максима Вітюка, який загинув в зоні АТО — церемонія прощання з Героєм пройшла сьогодні.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *