Голова бюджетної комісії не знається на питаннях бюджету

Голова бюджетної комісії Херсонської обласної ради, представник фракції «Оппозиційний блок» Павел Філіпчук, призначення якого лобіював голова ради Володислав Мангер, вкотре демонструє елементарне незнання питань бюджету області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «КАК ФИЛИПЧУК БЮДЖЕТ ПОДГОТОВИЛ»

Так, пан Філіпчук, коментуючи питання розподілу бюджетних коштів допустився ряд помилок, які є основою бюджетного процесу. Не будемо читача перевантажувати специфічною термінологією, але зауважимо, для прикладу, що пан Філіпчук взагалі не розуміє різниці між бюджетними коштами державного бюджету та коштами обласного бюджету.

Якщо це можно і вибачити молодому даруванню, то подання неправдивої інформації щодо фактичних даних бюджетного процесу ігнорувати не можна.

На засіданні Філіпчук заявив, що державні кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на Херсонщині розділяються несправедливо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «РОДИНА ДЕПУТАТ ФІЛІПЧУКА ПРИВЛАСНИЛА КОМУНАЛЬНЕ МАЙНО»

Пан Філіпчук вирішив, що кошти розділяються в ручному режимі, як того хоче Херсонська ОДА:

« 71% цих коштів витрачається на обласний центр, всі останні райони отримують в районі 1%, є райони, що взагалі не отримали коштів».

Більш того, за словами Філіпчука ці кошти чиновники встигають освоїти на 75%, а всі останні кошти повертаються до державного бюджету, що є, за його думкою, показником не ефективної роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ДЕБЮТ ФИЛИПЧУКА В ОБЛСОВЕТЕ»

Така заява є або відвертою неправдою, або демонстрацією незнання цього питання Філіпчуком, бо кошти ДФРР Херсонською областю були освоєні на 97%, про що є відповідна документація. Окрім цього — що фінансувати визначає не ХОДА, а конкурсна комісія Мінрегіонбуду, яка розглядає подані проекти від відповідних рад, т.т. кожна місцева рада може подати свій проект на конкурс, чого нажаль ними не робиться.

Більш того, як зауважили депутати обласної ради Д. Бутрій та М. Чернишова, Херсонська область взагалі є однією з найбільш ефективних регіонів з освоєння коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), що відзначено Міністерством регіонального розвитку та будівництва.

 

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *