Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна відвідає Херсонську область

15 липня Голова ДРС Ксенія Ляпіна відвідає Херсонську область. Під час брифінгу, який відбудеться у Херсонській обласній державній адміністрації, вона розповість про новітні інструменти державного управління, аналіз регуляторного впливу та М-тест.

Разом з Головою ДРС з представниками засобів масової інформації спілкуватиметься Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

У програмі візиту – навчальний семінар для держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування Херсонщини, під час якого експерти Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) навчатимуть новітнім інструментам державного управління, аналізу регуляторного впливу та проведенню М-тесту.

Нагадаємо, що Державна регуляторна служба України та Програма USAID ЛЕВ проводять по Україні навчальні семінари для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування з метою поширення знань та навичок щодо використання нової європейської методики АРВ, частиною якої є М-тест, у зв’язку із вступом у дію Постанови КМУ від 16.12.2015 р. № 1151. Вимогою цієї постанови є супровід цифровими розрахунками кожного проекту регуляторного акту.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *