Голова фракції «ВО «Батьківщина» задекларував земельні ділянки

Голова фракції «ВО «Батьківщина» у Херсонській обласній раді Василь Борисов та члени його родини задекларували декілька гектарів землі.

Так, родині Борисових належить 5 – ть земельних ділянок у Олешківському районі загальною площею майже 6 га.

Окрім цього депутат обласної ради задекларував як незавершене будівництво дачний будинок, площею 40 м2 у Голопристанському районі та два житлових будинка: один площею 134 м2 та інший, площею 85 м2, який до речі був з’явися у Борисова у листопаді минулого року.

При цьому якихось значних доходів, які б дозволили родині депутата придбати новий будинок, у декларації не спостерігається.

Так, Борисов, працюючий заступником головного лікаря з медичної частини Олешківської районної лікарні заробив у минулому році 160 304,00 грн. та отримав 300,00 грн. від Ради голів профкомів працівників охорони здоров’я. Його дружина, також лікар Олешківської лікарні заробила 39 196,00 грн. та також отримала від Ради голів профкомів працівників охорони здоров’я 400,00 грн.

Ніяких готівкових коштів родина Борисових не задекларувала.

Із автотранспорту у Борисових є автомобіль Toyota «Corolla» 2006 року та Фольксваген Гольф, 1984 року. Василь Борисов є власником акцій ВАТ «Цюрупинський райагропостач».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *