Голова ХОДА зустрівся з новим керуючим Херсонською єпархією УПЦ КП

2 лютого голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв у робочому кабінеті зустрівся з керуючим Херсонською єпархією УПЦ КП, архієпископом Климентом. Зустріч відбувалась в дружній атмосфері з багатьма священниками Української православної церкви Киівського патріархата , які також прийшли для спільної бесіди.

Під час зустрічі архієпископ Климент висловив свою думку щодо необхідності побудови в Херсоні Кафедрального собору, адже це центр Таврійського краю і віряни будуть мати свій величний храм, в якому буде надаватися духовна просвіта.

«І для нас усіх буде досить знаково, — продовжив Преосвященний — якщо ми зможемо запросити на закладання капсули для будівництва головного храму області Предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета», — підкреслив архієпископ.

Голова ХОДА зустрівся з новим керуючим Херсонською єпархією УПЦ КП

Також на зустрічі Климент висловив своє задоволення духовною роботою священослужителів Херсонської єпархії УПЦ КП, їх патріотичним налаштуванням і богослужіннями, які вони здійснюють.

Нагадаємо, що Преосвященного Климента, архієпископа Сімферопольського і Кримського, керуючим Херсонською єпархією було призначено 22 січня цього року на засіданні Священного Синоду.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *