Голова ОДА провів особистий прийом громадян

Вчора, 12 липня, голова ОДА Андрій Гордєєв провів особистий прийом мешканців Херсона. Для спілкування з головою ОДА записались 15 херсонців, проблемні питання кожного з яких потребували підтримки з боку представників обласної влади.

Більша частина звернень стосувалася надання матеріальної допомоги на лікування, для вирішення яких мешканці Херсона мали змогу одразу надати наявні документі для подальшого розгляду їх на черговому засіданні спеціальної комісії. Крім того, порушувалися питання щодо надання пільг, сприяння у розв’язанні земельних питань та у виділенні коштів на проведення каналізації та водопостачання до одного з мікрорайонів Херсону.

IMG_2434

IMG_2432

Під час прийому громадян також порушено одне з актуальних на сьогодні питань – оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги. З цього приводу голова ОДА наголосив: «Не треба боятись оформлення житлових субсидій, деякі політичні сили на сьогодні розвінчують міф навколо цього. Не вірте слухам, які навмисне розповсюджуються. Держава сьогодні зробила все можливе для того, щоб люди не відчували проблем з оплатою комунальних послуг».

Всі громадяни, що звернулися до керівника області, отримали необхідні відповіді та консультації керівників профільних підрозділів облдержадміністрації. За зверненням одного з громадян вирішено провести перевірку за участю Херсонської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Херсонській області та Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

Окрім того, звернення громадян, які обговорювались на особистому прийомі будуть взяті на контроль, необхідні листи та звернення будуть направлені до органів, які уповноважені їх вирішувати.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *