Голові ХОДА показали оновлений будинок культури в смт Архангельське

Керівництво оновленого будинку культури в смт Архангельське Високопільського району гостинно зустріли очільника області Андрія Гордєєва та керівництво району.

Як розповів Архангельський селищний голова Володимир Іванович Гриньок, у ході огляду, реконструкцію будівлі було розпочато ще в 2011 році і витрачено близько 5 млн грн з місцевого бюджету та більше 1 млн грн позабюджетних коштів, які надав ПАТ «АрселорМіттал Берислав».

Голові ХОДА показали оновлений будинок культури в смт Архангельське

За цей час замінили покрівлю даху, провели ремонт приміщень двох поверхів та замінили мережу електроживлення будівлі для роботи нової системи електричного опалення Будинку культури. Окрім цього було встановлено освітлення та мощення площі біля Будинку.

Справжнім подарунком для артистів району стало нове покриття підлоги та нове оформлення сцени, а для глядачів реконструйовано глядацький зал та встановлено нові м’які крісла.

Для повного завершення робіт з реконструкції Будинку культури необхідно близько 300 тис. грн.

Голові ХОДА показали оновлений будинок культури в смт Архангельське
«Сьогодні ми бачимо, що незабаром це буде сучасний заклад культури в якому буде створено необхідні умови для тих, хто тут працює та приходитиме сюди відпочивати і займатися художньою самодіяльністю», — зазначив голова облдержадмністрації Андрій Гордєєв, подякувавши усім хто долучився до таких позитивних змін.

Після огляду оновленого закладу очільник області взяв участь у засіданні районної організації федерації футболу та районної фізкультурно-спортивної організації “Колос”.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *