Гордєєв хоче порахувати об’єкти промисловості


Ми маємо відновити на Херсонщині зрошення, тоді з’явиться можливість збільшити прибутки у галузі сільського господарства.
«Якщо земля буде поливною, аграрії зможуть отримувати по два урожая за один сезон. Це і є той стимул, до якого має рухатися фермер», – зазначив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв під час прес-конференція, яка пройшла сьогодні, 29 квітня.
Він додав, що питання АПК є комплексним: «Декілька днів тому, я відвідав «Херсонський машинобудівний завод». Мене вразило, що там є цехи, обладнання яких завантажене лише на 40%.

Тому я буду виступати з ініціативою про створення на базі заводу індустріального парку, запуск виробництва сільськогосподарської техніки та створення додаткових робочих місць для населення, адже на сьогодні рівень безробіття в області сягає 10%».

Крім того, Андрій Гордєєв наголосив, що спільно з представниками бізнесу, необхідно провести інвентаризацію всіх інвестиційних об’єктів – колишніх підприємств, які зараз не працюють, або працюють не на повну потужність.

«Ми представимо план, у якому буде зазначено скільки робочих місць може бути створено. Це будуть не просто торгові точки, я говорю про реальне промислове виробництво, що буде забезпечувати залучення на Херсонщину додаткових коштів. Це і буде оцінкою діяльності влади», – підкреслив Андрій Гордєєв.

Share Button