Гордєєв привітав Голу Пристань з днем народження

30 вересня жителі Голої Пристані святкували 308-річчя рідного міста. На уростостях з цієї нагоди були присутні представники трудових колективів, шкіл, підприємств міста, іноземні гості, які перебувають на Херсонщині у рамках Х ювілейного міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

 

Гордєєв привітав Голу Пристань з днем народженняГордєєв привітав Голу Пристань з днем народження

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв звернувся до присутніх на урочистому концерті: «Так сталося, що в цьому році на Голопристанщині бував частіше, ніж у себе на Білозерщині. Це тому, що тут ми реалізували потужні інвестиційні проекти. Також сьогодні тут було відкрито ще одне потужне підприємство «5 елемент». На теренах Херсонської області Гола Пристань — одне з найуспішніших міст».

Також очільник області подякував представникам влади району та депутатському корпусу, які створили на Голопристанщині сприятливий інвестиційний клімат, та містянам за те, що бережуть та плекають своє місто.

Гордєєв привітав Голу Пристань з днем народження

До привітань долучився міський голова Голої Пристані Олександр Бабич: «У розвитку міста пріоритетними є освіта і підприємства — саме завдяки їм ми робимо якнайкращим рівень життя наших містян. Приміром, цього року було відкрито термінал компанії Нібулон, яка загалом з усіх підприємств області перерахувала податків на суму більше 700 тис грн. Ми і надалі розвиватимемося. Жителям міста такод бажаю розвитку та змін на краще».

Гордєєв привітав Голу Пристань з днем народження

Крім святкового концерту у Голій Пристані планується ще безліч цікавих заходів, які точно не залишать жителів та гостей міста байдужими.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *