Гордєєв про спроби «ВО «Батькивщини» переглянути децентралізацію області

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв назвав виключно політичним питання перегляду перспективного плану об’єднання територіальних громад в області.

Про це він заявив сьогодні на сесії Херсонської обласної ради, інформує видання Таврія24.

— Сьогодні усі 12 громад в області створилися добровільно, — зазначив Андрій Гордєєва під час свого виступу перед депутатами обласної ради. – ЦВК вже прийняла рішення про проведення виборів в цих громадах. Той перспективний план, про який ви говорите, він вже виконаний. Він вже був затверджений рішенням Кабінету міністрів. Сьогодні, наприклад, Чаплинський район вже весь об’єднався добровільно у чотири громади. Хоч одна з 12 громад, які об’єдналися, направляла до вас хоч якесь звернення? Давайте краще підемо в ті громади, які ще не об’єдналися і роз’яснимо їм переваги об’єднання.

Так голова ОДА Андрій Гордєєв відреагував на пропозицію депутатів створити комісію для перегляду перспективного плану об’єднання територіальних громад.

— Краще той потенціал, який ви хочете використати на перегляд того, що було вчора, краще спрямуйте на те, що буде завтра, — закликав Андрій Гордєєв депутатів обласної ради.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *